Importoni, exportoni, fshini & menaxhoni samplerat e tastieres me kete program te korg…

Shumica e arrangjerave te markes Korg menaxhimin e samplerave e kane te integruar ne programin e tyre si psh: Korg Pa1x, Pa2x, Pa3x, Pa4x, Pa800, Pa900 etj…por ne rastin e Korg Pa600 (tastiere qe suporton samplera) nuk te lejton qe ti meaxhosh ato ose te nderhysh ne menu-ne e samplerave. Korg Extractor eshte nje program kompjuteri qe ju lejon te hapni komplet samplerat e setit tuaj dhe ti menaxhoni ato nga kompjuteri.

Per me teper mund te ndiqni videon e meposhtme:

Per te shkarkuar programin klikoni shkarko ketu

Passwordi: albasound

You may also like...